Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar
1.1. Bu üyelik sözleşmesi (bundan sonra "Sözleşme" olarak anılacaktır), www.erbaabep.com (bundan sonra "Site" olarak anılacaktır) ile aşağıda adı ve iletişim bilgileri belirtilen gerçek kişi (bundan sonra "Üye" olarak anılacaktır) arasında akdedilmiştir.

2. Konu
2.1. Bu Sözleşme, Üye'nin Siteye üye olmasını ve Site üzerinden sunulan ZEP (Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Bireysel Eğitim Programı) hizmetinden yalnızca BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmetini yıllık 45 TL karşılığında satın aldıktan sonra faydalanmasını düzenlemektedir.

3. Hizmetler
3.1. Site, ZEP (Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Bireysel Eğitim Programı) hizmetini yalnızca BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmetini satın alan Üyelere ücretsiz olarak sunmaktadır. 3.2. Site, Üye'nin isteğine bağlı olarak BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmetini yıllık 45 TL karşılığında sunmaktadır. BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmetini satın alan Üye, belirtilen ücreti ödediği takdirde, lisansını aktifleştirerek bu hizmetten faydalanma hakkına sahip olacaktır.

4. Üyelik ve Hizmet Aktivasyonu
4.1. Siteye üye olmak için Üye, kayıt formunda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeyi kabul eder.
4.2. Üye, Siteye üye olduktan sonra ZEP ( Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Bireysel Eğitim Programı) hizmetinden ancak BEP için almış olduğu yıllık ödemesinin ardından ücretsiz faydalanabilir.
4.3. Üye, istediği zaman BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmetini satın almak için yıllık 45 TL ücreti ödeyebilir ve lisansını aktifleştirerek bu hizmetten faydalanma hakkını kazanabilir.

5. Ücret ve Ödeme Koşulları
5.1. ZEP (Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Bireysel Eğitim Programı) hizmeti, BEP (Bireysel Eğitim Programı) lisansını satın alanlar için ücretsiz olarak sunulmaktadır.
5.2. BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmeti yıllık 45 TL ücret karşılığında sunulmaktadır.
5.3. Üye, BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmetini satın almak istediği takdirde, Site tarafından belirtilen ödeme yöntemlerinden birini kullanarak ücreti ödemeyi taahhüt eder.

6. Gizlilik ve Güvenlik
6.1. Site, Üye'nin kişisel bilgilerini gizli tutmayı ve üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder. Gizlilik politikasına uygun olarak Üye'nin kişisel bilgilerini kullanır.
6.2. Üye, kendi hesap bilgilerinin gizliliğinden sorumludur. Şifresini korumak ve üçüncü şahıslarla paylaşmamakla yükümlüdür.

7. İptal ve İade Koşulları
7.1. Üye, BEP (Bireysel Eğitim Programı) hizmetini satın aldıktan sonra 14 gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkını kullanabilir ve ücretini geri alabilir.
7.2. İptal ve iade talepleri, Site tarafından belirtilen iletişim kanallarından yapılmak zorundadır.

8. Değişiklikler
8.1. Site, hizmet koşullarında ve ücretlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Site tarafından duyurulduktan sonra yürürlüğe girer.

9. Uyuşmazlıkların Çözümü
9.1. Bu Sözleşme'nin uygulanmasından kaynaklı çıkabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Türk Hukuku uygulanır. İstanbul (veya yetkili mahkeme tarafından belirlenecek diğer yer) mahkemeleri yetkilidir.

Bu Sözleşme, kayıt olan üyeler tarafından kayıt ekranında onay kutusu yolu ile kabul edilmektedir.

www.erbaabep.com
erbaabep@gmail.com
Tarih: 20.07.2023
Whatsapp